Zeptejte se astronauta

Zeptejte se astronauta

Chcete znát odpověď na to, jak žije Andrew Feustel a náš Krteček astronaut ve vesmíru na Mezinárodní kosmické stanici? Víte, jestli si může dát k obědu pizzu nebo hamburger? Nebo jste zvědaví na to, jak rychle mu ve vesmíru rostou vlasy?

Stačí vymyslet nějakou netradiční otázku a poslat ji našim prostřednictvím do vesmíru. Tým „Do kosmu s Krtkem“ všechny otázky shromáždí, roztřídí a ty nejzajímavější zašle Andrewovi, který je připravený na ně odpovědět přímo ze svého notebooku na palubě vesmírné stanice, kroužící 400 kilometrů nad našimi hlavami.

Zkuste vymyslet opravdu originální a vtipný dotaz. Otázek na to, jak se mu ve vesmíru spí nebo kam chodí na záchod, již za svojí kariéru astronauta Andrew Feustel slyšel mnoho a odpověď na ně najdete poměrně snadno na Internetu. Ale na hezké otázky od mladých českých zájemců o kosmonautiku, vědu a vesmír se již těší! Nezapomeňte připojit své jméno, věk a město, kde bydlíte – to abychom správně určili, komu Andrew odpovídá.

S odpověďmi potom seznámíme nejenom jejich autory, ale prostřednictvím našich webových, twitterových a facebookových stránek i všechny ostatní zájemce, kteří chtějí vědět, jak žijí lidé a Krtci ve vesmíru…

Vaše otázky můžete posílat na e-mail info@krtek2018.cz nebo do zpráv naší facebookové stránky, a to do 17. 6. 2018. Otázky můžete posílat česky (překlad pro astronauta zajistíme) nebo anglicky.

A tu úplně nejzajímavější otázku, kterou vybere sám Andrew, na závěr oceníme drobným dárkem. Těšíme se na vaše dotazy!

Tým projektu „Do kosmu s Krtkem 2018“
Lucka, Pavel, Milan

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *